The Beatles i nie tylko…

Szczegóły

Start: 26/04/2024
godz. 19:00
Koniec:
godz.

W ramach 16. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki imienia Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina” serdecznie zapraszamy na koncert z udziałem znakomitych, oryginalnych i uwielbianych artystów: Miki Urbaniak i Victora Daviesa. Gościnnie w koncercie wystąpi Urszula Dudziak.

Hipnotyzujący głos Miki, zaskakujące aranżacje Victora, energetyczne brzmienia, unikalne interpretacje i wykwintna mieszanka stylów. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu The Beatles w akustycznych aranżacjach producenta muzycznego Victora Daviesa! Jazz, pop, r&b, elektro plus instrumentalne i wokalne improwizacje, dla których inspiracją i punktem wyjścia są hity legendarnej Czwórki z Liverpoolu. Ale to nie wszystko – Artyści zaprezentują hity światowego popu w niecodziennych aranżacjach! Zapraszamy 26 maja, godz. 19:00. Bilety do nabycia w kasie BSCK lub na www.biletyna.pl

Mika Urbaniak – piosenkarka, autorka tekstów i muzyki. Mika jest profesjonalnym muzykiem od kiedy skończyła 13 lat. Pierwszy swój utwór skomponowała mając 11 lat… od tamtej pory komponuje i koncertuje. Wychowana przez dwie bardzo legendarne ikony Jazzu, Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka – pionierów fusion Jazz – urodziła się w świecie muzyki i sztuki. Pop, Jazz, Hip-Hop, Rap, Neo-Soul, RnB i Blues były podstawą jej muzycznego rozwoju.

Victor Davies – Londyńczyk z korzeniami angielskimi i afrykańskimi, jest jednym z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych muzyków. Od 14 lat tworzy absorbującą muzykę oraz sztukę. Charakterystyczne dźwięki Victora są realizowane poprzez jego urzekające połączenie akustycznej i popowej estetyki. Jego muzyka okazała się popularna dla fanów na całym świecie. Odbył trasę koncertową po Europie, USA, Japonii.

Współpracował także z wieloma artystami na całym świecie takimi jak: Quincy Jonesem, Richardem Boną, Roy Hargrove, Louie Vega, Bebel Gilberto, Smolikiem, Marylą Rodowicz, Marysią Sadowską i Skubasem.

Victor Davies rozwijał dalej swój muzyczny talent przy tworzeniu i produkcji, dwóch albumów dla piosenkarki Miki Urbaniak, „Follow You” i „Once in a Lifetime”, dla Sony Music zbierając pochwały krytyków oraz dziennikarzy muzycznych i uzyskując tytuł – Best Album Pop.

Udostępnij