Tango moja miłość

Dziś wieczorem mieliśmy przyjemność zanurzyć się w niezwykły świat tanga podczas koncertu „Tango Moja Miłość”, który zachwycił nas nieodpartym urokiem przedwojennych polskich tang oraz magią argentyńskich rytmów. Połączenie tych dwóch muzycznych tradycji w wykonaniu Maestro Krzysztofa Jakowicza i zespołu Tango Attack stworzyło niezapomniane widowisko, które na długo pozostanie w sercach widzów.

Podczas koncertu „Tango Moja Miłość” mieliśmy okazję usłyszeć najpiękniejsze tanga, takie jak „Graj skrzypku, graj”, „Całuję twoją dłoń madame”, „Pamiętam twoje oczy”, „Chryzantemy złociste” oraz „Besame mucho”. Każdy utwór był jak podróż w czasie i przestrzeni, w której przedwojenna Polska spotkała się z duszą Argentyny.

Krzysztof Jakowicz to nie tylko wybitny muzyk, ale również bardzo wesoły i pogodny człowiek, który swoimi anegdotami rozbawił publiczność, dodając koncertowi ciepła i bezpośredniości. Jego opowieści przeplatały się z muzyką, tworząc atmosferę bliskości i wspólnego przeżywania.

Dzisiejszy wieczór był prawdziwą ucztą dla melomanów i miłośników tanga. Wirtuozeria skrzypcowych fraz, połączona z dynamicznymi rytmami zespołu Tango Attack, stworzyła koncert pełen pasji, nostalgii i radości. Dziękujemy wszystkim Artystom oraz wspaniałej publiczności za ten niezwykły wieczór!

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej na naszym profilu FACEBOOK

 

Udostępnij