Koncert Muzyki Sakralnej

Nie ma takich słów, aby wyrazić emocje, które towarzyszyły nam dzisiejszego wieczoru na koncercie muzyki sakralnej w Kościele pw. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju. To było wydarzenie, które na zawsze pozostanie w sercach i pamięci wszystkich obecnych.

Alicja Węgorzęwska, Wiesław Ochman oraz Jakub Oczkowski przenieśli nas w inny wymiar rzeczywistości. Ich cudne, mocne głosy, wyśpiewujące tak poruszające pieśni, jak „Ave Maria” czy „Pozwól mi Panie”, rozerwały serca publiczności. Każde wykonanie niosło ze sobą ogromną dawkę emocji, które poruszały do głębi.

Bogdan Kierejsza, wprowadzając słuchaczy w świat magii skrzypiec, dodał wieczorowi wyjątkowego uroku. Jego mistrzowskie wykonania przy akompaniamencie Roberta Grudnia na organach, stworzyły niepowtarzalną atmosferę, pełną harmonii i piękna.

Brawa tłumnie przybyłych melomanów wypełniały całą przestrzeń kościoła, świadcząc o niezapomnianych przeżyciach, które dostarczyli nam wspaniali Artyści. Był to wieczór pełen wzruszeń i duchowych uniesień, za który jesteśmy niezwykle wdzięczni.

Dziękujemy wszystkim Artystom oraz publiczności za wspólne tworzenie tej magicznej chwili. Czekamy z niecierpliwością na kolejne muzyczne spotkania, które będą nas tak głęboko poruszać i jednoczyć.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej na naszym profilu FACEBOOK

 

Udostępnij