Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

kliknij aby powiekszyć

Zachęcamy do udziału w 16 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina". Na zgłoszenia czekamy do 08 kwietnia 2024.

kliknij aby powiekszyć

Już w najbliższy weekend serdecznie zapraszamy na 15 Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina".

kliknij aby powiekszyć

Po zapoznaniu się z 16 zgłoszeniami kandydatów oraz przesłuchaniu nadesłanych utworów, do udziału w Finałowym Koncercie Konkursowym postanowiła zakwalifikować następujących wykonawców:

kliknij aby powiekszyć

27 maja o godz. 19:00 w ramach 15. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina", odbędzie się koncert zespołu WOLNA GRUPA BUKOWINA. Jako support wystąpi zespół pochodzący z Muzycznej Krainy Łagodności - Mikroklimat. Zapraszamy! Bilety do nabycia w kasie BSCK oraz na www.biletyna.pl

kliknij aby powiekszyć

BSCK zaprasza do udziału w 15 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina". REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania. Na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia 2023.

kliknij aby powiekszyć

14. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina” dobiegł końca. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć na naszej scenie wspaniałych Artystów i wczuć się w ten wyjątkowy, pełen emocji i wzruszeń klimat koncertów.