Festiwal Muzyczny Jamroz

kliknij aby powiekszyć

I tak oto wspaniałym koncertem „Śladami sukcesów Krystyny Jamroz”, zakończyliśmy XXVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju - jeden z najpiękniejszych festiwali w Polsce, który już po raz dwudziesty ósmy przyniósł ogromną porcję cudownej muzyki i niesamowitych spotkań.

kliknij aby powiekszyć

Kolejny emocjonujący dzień festiwalowy za nami i kolejne wspaniałe zakończenie! Mieliśmy ogromną przyjemność usłyszeć dzisiaj znane utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy wpisane w znakomitą i wyjątkowo indywidualną aranżację Kuby Badacha i Jacka Piskorza.

kliknij aby powiekszyć

Dzisiejszy koncert „G.Faure - Requiem pamięci Krystyny Jamroz”, który mieliśmy przyjemność usłyszeć w Kościele pw. Brata Alberta w Busku-Zdroju, został wykonany przez wspaniałych Artystów.

kliknij aby powiekszyć

Kamil Pacholec nie przestaje zaskakiwać i mimo młodego wieku niezmiennie udowadnia swoją wirtuozerię. W wykonaniu widać było ogromny entuzjazm, pasję i urzekającą pewność siebie, co jest odzwierciedleniem włożonej pracy i nieustannego doskonalenia umiejętności.

kliknij aby powiekszyć

Młodzi adepci sztuki gry na wiolonczeli z klasy wybitnego wiolonczelisty Tomasza Strahla w składzie: Dominika Bojanowska, Edyta Matonóg, Artur Mycroft, Maria Kosacka, Krzysztof Poleszak oraz Łukasz Chrzęszczyk.

kliknij aby powiekszyć

Dzisiejszy recital fortepianowy był olbrzymią przyjemnością, nie tylko muzyczną. Mogliśmy podziwiać wielki kunszt artysty, wręcz intymną współpracę z instrumentem.