Festiwal Muzyczny Jamroz

kliknij aby powiekszyć

Za nami IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz. W zmaganiach, które odbywały się w dniach 20-23 lutego 2024 r. wzięło udział 33 uczestników (24 w kategorii żeńskiej i 9 w kategorii męskiej).

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy 23 kwietnia 2024, o g. 19:00 do sali koncertowej sanatorium "Marconi" na koncert laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz. 

kliknij aby powiekszyć

Informacja dla studentów i absolwentów wydziałów wokalnych polskich uczelni muzycznych. Organizatorzy IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz przedłużają termin zgłoszeń do 05.04.2024 r. godz. 15:00

kliknij aby powiekszyć

Co to był za Finał! Wspaniałym koncertem The best of Tre Voci - czyli Voytka Soko, Mikołaja Adamczaka i Miłosza Gałaja z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka zakończył się 29. Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z koncertu uczestników kursu wokalnego prof. Evy Blahovej na naszym profilu facebook.

kliknij aby powiekszyć

Na koniec dzisiejszego festiwalowego dnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w koncercie "Tribute to Zbigniew Wodecki" w wykonaniu Sławka Uniatowskiego. Było to niezwykłe i poruszające wydarzenie, które oddało hołd niezapomnianemu Artyście.