Festiwal Muzyczny Jamroz

kliknij aby powiekszyć

Chcesz poznać wspaniałych artystów, zdobyć nowe doświadczenia, podjąć twórcze zadania, zobaczyć tak wielkie wydarzenie kulturalne od kulis? Zostań wolontariuszem Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz.

kliknij aby powiekszyć

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Konkurs na Plakat Artystyczny XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju został rozstrzygnięty, na konkurs wpłynęło 108 projektów. Jego laureatem jest Pan Mirosław Zdrodowski z Siedlec, Serdecznie gratulujemy!

kliknij aby powiekszyć

Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku–Zdroju otrzymało dofinansowanie na realizację XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w wysokości 280 000,00 zł.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat artystyczny XXVIII Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamroz. Poniżej zamieszczamy regulamin, kartę zgłoszenia oraz logotyp i zasady jego wykorzystania.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

LOGOTYP

ZASADY WYKORZYSTANIA LOGOTYPU

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz. Emisja reportażu w TVP Kultura odbędzie się 13 listopada o g.9:00