Festiwal Muzyczny Jamroz

kliknij aby powiekszyć

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Studentów i Absolwentów Akademii Muzycznych. Konkurs ma na celu promowanie utalentowanych solistów, śpiewaków młodego pokolenia, praktyczne przygotowanie młodych adeptów wokalistyki do działalności artystycznej, upowszechnienie kultury polskiej i światowej, promowanie postaci Divy - Krystyny Jamroz oraz wymianę doświadczeń. Biuro Konkursu: jamroz.muzyczna.kielce.pl

REGULAMIN KONKURSU

kliknij aby powiekszyć

Co to był za Finał! Wspaniałym koncertem The best of Tre Voci - czyli Voytka Soko, Mikołaja Adamczaka i Miłosza Gałaja z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka zakończył się 29. Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z koncertu uczestników kursu wokalnego prof. Evy Blahovej na naszym profilu facebook.

kliknij aby powiekszyć

Na koniec dzisiejszego festiwalowego dnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w koncercie "Tribute to Zbigniew Wodecki" w wykonaniu Sławka Uniatowskiego. Było to niezwykłe i poruszające wydarzenie, które oddało hołd niezapomnianemu Artyście.

kliknij aby powiekszyć

Odsłonięcie Buskich Słoneczek to tradycja, która zawiązała się podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz. Co roku, podczas Festiwalu odbywa się odsłonięcie gwiazdy znanych i zasłużonych polskich artystów.

kliknij aby powiekszyć

Za nami ostatnia już kawiarenka tegorocznego Festiwalu, której gościem był Jacek Cygan, polski piosenkarz i aktor, który zdobył popularność dzięki swoim przebojom, takim jak "Czas nas uczy pogody", "Dumka na dwa serca", "Łatwopalni", "Jaka róża taki cierń" czy "Wypijmy za błędy".