Festiwal Muzyczny Jamroz

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym programem XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach 1-9 lipca 2023.  PROGRAM DO POBRANIA  INFORMACJA DOT. BILETÓW

 

kliknij aby powiekszyć

Konkurs na Plakat Artystyczny XXIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju został rozstrzygnięty. Laureatem konkursu został Pan Karol Bilski z Krakowa. Serdecznie gratulujemy!

kliknij aby powiekszyć

Jesteś otwarty, chętny do działania, chcesz pomagać przy realizacji wielkiego wydarzenia kulturalnego, poznać wspaniałych artystów? Zostań wolontariuszem Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat artystyczny XXIX Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. KARTA ZGŁOSZENIA  REGULAMIN  LOGO FESTIWALU

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz.

kliknij aby powiekszyć

I tak oto wspaniałym koncertem „Śladami sukcesów Krystyny Jamroz”, zakończyliśmy XXVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju - jeden z najpiękniejszych festiwali w Polsce, który już po raz dwudziesty ósmy przyniósł ogromną porcję cudownej muzyki i niesamowitych spotkań.