Festiwal Fotografii Ponidzie

kliknij aby powiekszyć

Przedłużamy termin składania prac na XXVII Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny Ponidzie 2023 do 20 listopada 2023. Zapraszamy do udziału.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Furmanem, które odbędzie się w ramach XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Ponidzie 2023. 

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy na wernisaż autorskiej wystawy fotografii Zdzisława Beksińskiego, organizowany w ramach XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotograficznego Ponidzie 2023. Wernisaż odbędzie się 9 grudnia 2023, o godz. 17:00 w Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia. O godz. 18:00 zapraszamy do klubu Stradivarius BSCK na wernisaż Przeglądu.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do udziału w tegorocznej edycji przeglądu. czekają na Was dwie kategorie konkursowe Busko-Zdrój - Portret miasta, Portret w czerni i bieli oraz dwie kategorie otwarte - Moja prezentacja, Odkrywamy Ponidzie. REGULAMIN PRZEGLĄDU ORAZ KARTA ZGŁOSZENIA

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy do Muzeum Przypkowskich w Jędrzejowie, gdzie od 17 lutego do 19 marca 2023 będzie eksponowana wystawa "Moja prezentacja" w ramach XXVI Ogólnopolskiego Przeglądu Fotograficznego "Ponidzie 2022"

kliknij aby powiekszyć

"Podnoszę aparat do oka i wybieram fragment świata. Intuicyjnie, może trochę rozumowo, ale na pewno z przekonaniem, że niczego nie udaję, że jestem sobą.