Festiwal Fotografii Ponidzie

kliknij aby powiekszyć

W minioną sobotę, 9 grudnia 2023 odbył się wernisaż XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Ponidzie 2023.

kliknij aby powiekszyć

Mamy przyjemność zaprezentować prace laureatów tegorocznego Przeglądu. W kategoriach konkursowych przyznano nagrody: - Magdalenie Kuzie - "Portret w czerni i bieli", - Konradowi Wawro - "Busko-Zdrój. Portret miasta", - Michałowi Borowskiemu przyznano wyróżnienie za najciekawsze zdjęcie.

kliknij aby powiekszyć

Przedłużamy termin składania prac na XXVII Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny Ponidzie 2023 do 20 listopada 2023. Zapraszamy do udziału.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Furmanem, które odbędzie się w ramach XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Ponidzie 2023. 

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy na wernisaż autorskiej wystawy fotografii Zdzisława Beksińskiego, organizowany w ramach XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotograficznego Ponidzie 2023. Wernisaż odbędzie się 9 grudnia 2023, o godz. 17:00 w Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia. O godz. 18:00 zapraszamy do klubu Stradivarius BSCK na wernisaż Przeglądu.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do udziału w tegorocznej edycji przeglądu. czekają na Was dwie kategorie konkursowe Busko-Zdrój - Portret miasta, Portret w czerni i bieli oraz dwie kategorie otwarte - Moja prezentacja, Odkrywamy Ponidzie. REGULAMIN PRZEGLĄDU ORAZ KARTA ZGŁOSZENIA