kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy na Koncert Sylwestrowy w BSCK. Zacznij od Bacha - Tribute to Zbigniew Wodecki to projekt muzyczny poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego - muzycznego geniusza, który pozostawił po sobie niezapomniane dzieła.

Zespół tworzą niesamowici muzycy, którzy zafascynowani brzmieniami muzyki Mistrza postanowili odważyć się i przez swoją pracę, pasję, jak i talent złożyć hołd jednemu z największych artystów sceny Polskiej. Koncert to wędrówka po twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Począwszy od roku ’76, przez ’86, ’95 aż do 2018. Dzięki temu usłyszeć można te najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i te mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy powinien znać. Utwory wykonywane są w oryginalnych tonacjach co zachowuje ich charakter i oddaje ducha "tamtych lat". Zespół to 5 osób grających ZAWSZE NA ŻYWO! Koncert jest przeplatany anegdotkami i historiami z życia Zbigniewa Wodeckiego. Charyzma artystów sprawia, że jest to uczta nie tylko ale ucha, ale i oczu.

Skład:
Karol Berger - śpiew
Łukasz Malinowski - gitara
Piotr Malinowski - gitara basowa
Dawid Buras - instrumenty klawiszowe
Adrian Rybka - perkusja

Bilety dostępne w kasie BSCK oraz na https://biletyna.pl/koncert/SYLWESTER-2023-Zacznij-od-Bacha-Tribute-to-ZBIGNIEW-WODECKI/Busko-Zdroj