kliknij aby powiekszyć

W ramach cyklu Podwieczorek z Gwiazdą, zapraszamy na spotkanie z Arturem Barcisiem. Spotkanie odbędzie się 25 października o g. 18:00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

ARTUR BARCIŚ – człowiek wielu talentów, artysta uniwersalny. Znakomicie odnajduje się na scenie teatralnej jako aktor i reżyser, świetnie „współpracuje” z kamerą filmową, wreszcie jest prawdziwym showmanem na estradzie gdzie kreuje swój indywidualny i niepowtarzalny wizerunek wokalno-aktorski. Oczywiście, najbardziej kojarzymy go z serialowych ról - Norka w „Miodowych latach”, Czerepacha w „Ranczu” czy też z niezapomnianych kreacji w „Dekalogu” K. Kieślowskiego. Ale tak naprawdę niemal w każdej roli, nawet drugoplanowej potrafi stworzyć wyjątkową relację z odbiorcą. 

W „Podwieczorku z gwiazdą” pokazuje różne oblicza swojego talentu, robi wspólną z publicznością lekcję dykcji, a wszystkie zaśpiewane piosenki przefiltrowane są przez Jego umiejętności aktorskie. A dodatkowo w krótkich rozmowach pomiędzy piosenkami potrafi interesująco, a jednocześnie z „przymrużeniem oka” opowiadać o swoim zawodzie.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie BSCK oraz na www.biletyna.pl