kliknij aby powiekszyć

Pierwszy dzień obchodów "Dni Buska-Zdroju" był niesamowity! Na scenie pojawiły się znakomite zespoły, które dostarczyły rozrywki i emocji wszystkim uczestnikom dzisiejszego wydarzenia.

Wieczór otworzył zespół Crossroad, który przywitał publiczność swoim energetycznym występem! Następnie Tatiana Kopala delikatnym wokalem i emocjonalnym podejściem do muzyki porwała słuchaczy w niezwykłą podróż dźwiękowa. GRUPA B.L.U.E kontynuowała koncert, zachwycając publiczność swoim niepowtarzalnym stylem. Kolejnym wykonawcą była grupa Rock Wolności, która wniosla dawkę pozytywnej energii, prezentując swoje charakterystyczne brzmienie i poruszające teksty z lat 80.
Muzyczne show zakończyła legendarna IRA, przyciągając tłumy swoimi przebojami, dostarczyła potężnej dawki muzyki rockowej! Ich energia i charyzma na scenie sprawiły, że każdy wśród zgromadzonej widowni poczuł się częścią tego wyjątkowego momentu. IRA z pewnością zostawiła niezapomniane wrażenia i uczyniła ten pierwszy dzień obchodów 'Dni Buska-Zdroju' jeszcze bardziej niezwykły. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność! Zapraszamy Was jutro na kolejny dzień, który przyniesie jeszcze więcej wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszego dnia Dni Buska-Zdroju 2023 na naszym profilu FB