Buska Galeria Sztuki

kliknij aby powiekszyć

Czy współcześni artyści przejęli role szamanów i kapłanów? Zapraszamy na wystawę malarstwa, ceramiki oraz obiektów Agnieszki Brzeżańskiej. Wystawa obejmuje kilka cykli z okresu 2007- 2023. 

kliknij aby powiekszyć

Serdecznie zapraszamy na warsztat Miękkie Dłonie: otwarte, kreatywne spotkanie dla kobiet prowadzone przez Artystkę Patrycję Mastej.

kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy 7 września 2023r. o godz. 14.00 do Willa Polonia - Buska Galeria Sztuki na inaugurację działalności programu edukacyjnego - cyklu wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych, warsztatów i spotkań skierowanych do młodzieży w wieku od 1 do 107 lat.

kliknij aby powiekszyć

W sobotę, 9 września 2023 Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza do Buskiej Galerii Sztuki "Willa Polonia" na wyjątkowe wydarzenie. 

grafika promująca finisaż wystawy
kliknij aby powiekszyć

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy Patrycji Mastej "Miękkie oczy", który odbędzie się 22 września 2023 roku o godz. 18.

kliknij aby powiekszyć

Za nami wernisaż najnowszej wystawy w Buskiej Galerii Sztuki. Patrycja Mastej, artystka, malarka i projektantka wypełniła przestrzeń Willi Polonia treścią, która oddziałuje na wszystkie zmysły odbiorcy.