kliknij aby powiekszyć

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie pn. POLSKIE KULINARIA, które odbędzie się już w najbliższy weekend tj. 2-4 września 2022 przy ul. 1 Maja.

To wyjątkowe wydarzenie, którego głównym celem jest promocja polskich producentów produktów regionalnych i tradycyjnych oraz pokazanie możliwości przygotowywania potraw z wykorzystaniem tych produktów. To świetna impreza skierowana do osób, które odżywiają się zdrowo i cenią produkty od lokalnych dostawców. Wydarzenie ma na celu bawić, edukować i kusić podniebienia. W ramach imprezy odbędą się następujące wydarzenia:
Jarmark Norbertański - Stoiska promocyjne producentów produktów regionalnych i tradycyjnych. Stoiska firm związanych z kuchnią, np. przybory kuchenne, książki, szkło i zastawy itp. ujednolicona ekspozycja wystawiennicza w drewnianych domkach przy ul. 1 Maja. Warsztaty kulinarne o różnej tematyce połączone ze szkoleniami i degustacją produktów. Pokazy kulinarne to żywa atrakcja dająca możliwość podglądania ich kunsztu gastronomicznego, okazja do edukacji i konfrontacji kulinarnych, okazja by skosztować prawdziwie kultowych potraw czy produktów. W pokazach będą też uczestniczyli uczniowie szkół gastronomicznych. Kącik dobrej i kreatywnej zabawy dla dzieci – animacje, gry, zabawy, konkursy i pokazy kulinarne dla najmłodszych.
Zapraszamy!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM