kliknij aby powiekszyć

Miło nam poinformować, iż złożony przez Buskie Samorządowe Centrum Kultury wniosek do programu: "Infrastruktura domów kultury 2022", zgodnie z decyzją Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego został rozpatrzony pozytywnie.

Kwota dofinansowania to 200 000,00 zł i zostanie przeznaczona na  zakup i montaż kompletnej aparatury nagłaśniającej do sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Celem programu Infrastruktura Kultury jest zapewnienie optymalnych warunków dla działalności domów i ośrodków kultury oraz centrów kultury i sztuki w zakresie edukacji kulturalnej i animacji kultury poprzez modernizację i rozbudowę ich infrastruktury. 

Nazwa Programu: Infrastruktura domów kultury

Nazwa własna zadania: Zakup i montaż kompletnej aparatury nagłaśniającej do sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury

Nazwa instytucji zarządzającej Programem: Narodowe Centrum Kultury

Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie wyżej wymienionego zadania Prezesowi Regionalnej Organizacji Turystycznej Panu Marcinowi Piętakowi, reprezentującemu Busko-Zdrój w zarządzie ROT Panu Michałowi Marońskiemu oraz innym osobom.