kliknij aby powiekszyć

8 marca 2022 o g. 18:30 zapraszamy na komedię "Umrzeć ze śmiechu" Exit Laughing autorstwa Paul'a Elliotta w tłumaczeniu Bogusławy Plisz - Góral w reżyserii Mirosława Bielińskiego.

Potężna dawka dobrego humoru, nieoczekiwane zwroty akcji, pełne dowcipu dialogi, fantastyczna obsada to zagwarantuje Państwu Teatr TeTaTeT w komedii UMRZEĆ ZE ŚMIECHU. Spektakl, którego głownym tematem jest przyjaźń czterech nietuzinkowych kobiet, przyjaźń, której nawet śmierć nie jest w stanie zakończyć. Jeśli przez ostatnie trzydzieści lat, największą przyjemnością czterech pań była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla Connie , Millie i Leny. Te trzy damy z Południa postanawiają urządzić pożegnalny wieczór swojej przyjaciółce Mary. Wypożyczają w sposób mało legalny prochy z domu pogrzebowego i rozpoczyna się impreza po której nic już nie będzie takie samo. Błyskotliwa komedia, która bawi i wzrusza do łez, ale także zmusza do głębszej refleksji nad życiem.

Światowa prapremiera tej sztuki odbyła się w Nowym Jorku, gdzie po wielu latach obecności na scenie przeszła do legendy teatru jako jedna z najbardziej dochodowych sztuk ostatnich lat.

Obsada:
Teresa Bielińska,
Małgorzata Oracz
Ewa Pająk
Magdalena Daniel
Michał Chołka


SCENARIUSZ
PAUL ELLIOTT

REŻYSERIA
MIROSŁAW BIELIŃSKI

SCENOGRAFIA
BOŻENA KOSTRZEWSKA

SCENOGRAFIA
KLARA KOSTRZEWSKA

MUZYKA
PAWEŁ PIOTROWSKI

PROJEKCJE
GRZEGORZ KACZMARCZYK

CHOREOGRAFIA, RUCH SCENICZNY
MAŁGORZATA ZIÓŁKOWSKA

 

75 MINUT (bez przerwy)

Bilety 50 zł w kasie BSCK lub na www.biletyna.pl