kliknij aby powiekszyć

30 stycznia 2022 roku Wielka Orkiestra. zagra już po raz trzydziesty! Tym razem dochód z akcji zostanie przeznaczony dla okulistyki dziecięcej.

"Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci” - to hasło tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ciężko sobie wyobrazić zimę bez „orkiestrowego grania”. Busko-Zdrój ponownie dołączy do Orkiestry z wielkim sercem i chęcią pomagania. Nasz sztab #973 już działa. Jego szefem jest niezawodna Grażyna Kopacz-Sowa. Zaprosiliśmy do współpracy szkoły, które mają przygotować 10-15 minutowy program artystyczny, zespoły Jack Crusher i Crossroad, Studio Tańca i Ruchu Scenicznego Mimesis, Szkołę Tańca Perfekta Sylwany Mazur-Patłaszyńskiej. Jeśli chcesz włączyć się do wspólnego działania (np. poprzez występ artystyczny, akcję sportową podczas Finału, przekazanie fantów na licytację), skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie pod numerem 41 370 54 19 lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Niech i ten finał będzie wypełniony miłością i dobrocią. Pamiętajcie - razem możemy więcej! Gramy do końca świata... i jeden dzień dłużej!