kliknij aby powiekszyć

20 listopada w Targach Kielce odbył się Finał Pucharu Polski w Cheerleadingu Sportowym.

Puchar Polski PZSC to cykl czterech turniejów w roku 2021 roku w: Karczewie, Łochowie, Busku Zdroju oraz Kielcach, w którym zawodnicy rywalizują o punkty w klasyfikacji generalnej , aby w finalnie zdobyć Puchar Polski oraz nominację na Mistrzostwa Europy 2022 w Grecji, w Atenach. BSCK Perfekta Master Junior wzięła udział we wszystkich czterech turniejach. W Finale w Kielcach tancerki BSCK zdobyły jeden złoty i dwa srebrne medale , a suma punktów we wszystkich turniejach Pucharu Polski dała następujące wyniki w klasyfikacji generalnej :
1 miejsce w kategorii cheer jazz junior zdobyła mini drużyna
2 miejsce w kategorii cheer jazz junior zdobyła Drużyna
2 miejsce w kategorii cheer jazz junior zdobył Duet Sara Zdziebło i Zuzanna Pyrz.
Dzięki swoim wynikom tancerki Buskiego Samorządowego Centrum Kultury zdobyły kwalifikację do startu w Grecji na Mistrzostwach Europy i po raz kolejny już będą reprezentować Polskę .
Wielkie brawa dla tancerek i trenerów Sylwany Patłaszyńskiej i Arkadii Dziarmagi