kliknij aby powiekszyć

17 października 2023 r. o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju zaprezentują się dwie artystki tańca – Pamela Bosak i Agnieszka Ferenc. Taneczną historię pt. ,,Ona_s” poznamy w ramach Programu PRZESTRZENIE SZTUKI Taniec 2023.

,,Ona_s to opowieść o nas, o naszych marzeniach, o naszym strachu i obawach. Chcemy eksplorować, szukać, bawić się nowymi formami, transformować „teledyskowy” taniec, który każda z nas tańczy dla siebie w pustym pokoju. Chcemy odważyć się mówić o sobie, za siebie, dla siebie, dla nas wszystkich. Chcemy podziękować sobie, że nigdy nie zrezygnowałyśmy. Ona_s to my. Jesteśmy. Tworzymy. To ja. To ja. To my i wy.”

Czas trwania spektaklu: 55 minut

Choreografia: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc
Taniec, wykonanie, performans: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc
Dramaturgia: Michał Korda
Reżyseria świateł: Klaudia Kasperska
Kostiumy: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc

WSTĘP WOLNY!

http://www.ktt.pl

PREZENTACJA SPEKTAKLI W REGIONIE ŚWIĘTOKRZYSKIM to: Zadanie finansowane ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu PRZESTRZENIE SZTUKI, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Kielecki Teatr Tańca jest jednym z operatorów Programu (KTT Kielce/CK Lublin) PRZESTRZENIE SZTUKI w zakresie tańca w IV (konkursowej) edycji Programu na 2023 rok.