plakat promujący piknik charytatywny, zdjęcie dziecka, artystów
kliknij aby powiekszyć

Zapraszamy serdecznie na Piknik Charytatywny dla Kingi Rydz, który odbędzie się już 29 kwietnia 2023 roku na terenach zielonych przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury!!! Startujemy o godz. 15:00! 

Będzie to wspaniałe wydarzenie, pełne uśmiechu, radości i dobrej zabawy, ale przede wszystkim – ze szczytnym celem! Włączymy się w akcję pomocy dla malutkiej dziewczynki chorej na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji – występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K. Pendereckiego w Busku-Zdroju, prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży ze szkół z terenu miasta i gminy Busko-Zdrój, występ Chóru Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu, koncert zespołu Crossroad, koncert zespołu Ornette, Wystawę Pojazdów Zabytkowych, Wystawę Motocykli, Pokaz Straży Pożarnej oraz wiele innych. Będzie też pyszne jedzenie przygotowane przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Klub Motocyklowy Head Hunters MC zapewni grill dla uczestników Pikniku. Wszystko to w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Liczymy na Waszą obecność!

Piknik będzie częścią wydarzenia organizowanego przez Drużynę z Dużego Fiata o nazwie „Rajd Dookoła Polski dla Kingi Rydz”. Grupa Przyjaciół przejedzie Polskę dookoła swoimi zabytkowymi autami, między innymi Fiatami 125p i 126p oraz Polonezem, współorganizując na swojej trasie Pikniki Charytatywne, w ramach których odbędzie się kwesta na rzecz Kingi .

Facebook: https://www.facebook.com/groups/druzynazduzegofiata

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/rajddlakingi