Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w obiektywie Piotra Kalety Drukuj
Opublikował: Jarosław Kruk   
piątek, 02 kwietnia 2010

Maestro Piotr Kaleta i jego fotografie eksponowane na holu I.p. BSCK.  Na pierwszym piętrze BSCK, od 15 marca można oglądać bardzo interesujacą wystawę 36 prac znanego buskiego fotografika Piotra Kalety, których tematem jest Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz.  

Piotr Kaleta z festiwalem związany jest od samego jego początku, od jego pierwszych dni. Z aparatem fotograficznym towarzyszy występujacym artystom zarówno podczas występów jak i podczas prób czy spotkań z melomanami w kawiarence festiwalowej. 

Zdjęcia prezentowane aktualnie w  BSCK wykonane zostały w trakcie ostatnich kilku edycji imprezy. Utrwalone na nich...  

... sceny świetnie oddają atmosferę Festiwalu. W gronie sportretowanych postaci można zobaczyć takie osobowości jak: Bogusław Kaczyński - pomysłodawca Festiwalu, Agnieszka Duczmal, Małgorzata Walewska, Vadim Brodski, Waldemar Malicki, Piotr Paleczny i wiele innych powszechnie znanych postaci ze świata muzyki.
 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą ciekawą prezentacją - fotogalerię na holu 1. piętra BSCK można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 - 20.00..  

Poprawiony: poniedziałek, 10 maja 2010
 

Dziecięca Kraina Quadów

Dużo śmiechu, moc radości dla małych oraz dużych Gości. Dziecięca Kraina Quadów to nie tylko przepiękny teren w miejscowości Kameduły pełen atrakcji dla najmłodszych. Chcecie ofiarować dziecku wyjątkowy prezent? Bon upominkowy umożliwiający wejście na nasz plac zabaw oraz jazdę quadem to doskonały pomysł.

Kursy Muzyczne Busko-Zdrój
mikroporady.plBristol****Art&Medical Spa