Najpiękniejsze duety operetkowe Drukuj
wtorek, 11 lipca 2017


DSC_8759_inter

Nic tak nie zmiękcza damskich serc jak piękny męski głos. Udowadniał to śpiewający Jakub Oczkowski, który wraz z Renatą Drozd zaprosił słuchaczy na koncert do uzdrowiskowego parku. Śpiewakom towarzyszył zespół Straus Ensemble.

Słuchacze, których nie brakowało bili brawo po każdej arii. Jakuba Oczkowskiego powitano owacyjnie już przy przedstawianiu, urodził się on przecież w Busku Zdroju a w pierwszym rzędzie siedzieli najbliżsi: mama i babcia. - To wielka radość, bo Jakub tak rzadko u nas występuje – mówił Tadeusz Ura, który dokumentuje wszystkie festiwalowe wydarzenia umieszczając w ekspresowym tempie zdjęcia na stronie Towarzystwa Miłośników Buska Zdroju. Najczęściej robi to jeszcze w nocy więc kto ciekawy może rano zobaczyć fotorelacje z koncertów.

Koncert w parku z udziałem Renaty Drozd i Jakuba Oczkowskiego był dla wielbicieli operetki prawdziwą ucztą. Przez blisko dwie godziny rozbrzmiewały arie z Księżniczki czardasza, Hrabiny Maricy i Clivii. Te najbardziej znane i lubiane.

W trakcie koncertu nie mogło zabraknąć szlagieru, który rozpropagował Kiepura: Usta milczą, dusza śpiewa oraz Amigos para siemre Webbera, piosenkę napisaną na olipmiadę w Barcelonie w 1992 roku, która wkroczyła na salony i jest tam bardzo lubiana.

Strauss Ensemble uraczył publiczność utworami Johanna Straussa a koncert zakończył dynamicznym Marszem Radetzkiego.

Lidia Cichocka. Echo Dnia

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    

 

Dziecięca Kraina Quadów

Dużo śmiechu, moc radości dla małych oraz dużych Gości. Dziecięca Kraina Quadów to nie tylko przepiękny teren w miejscowości Kameduły pełen atrakcji dla najmłodszych. Chcecie ofiarować dziecku wyjątkowy prezent? Bon upominkowy umożliwiający wejście na nasz plac zabaw oraz jazdę quadem to doskonały pomysł.

Kursy Muzyczne Busko-Zdrój
mikroporady.plBristol****Art&Medical Spa