Klub jazzowy w Art&Medical SPA Bristol otwarty Drukuj
wtorek, 11 lipca 2017


DSC_8703_inte

„Klub jazzowy w Art&Medical SPA Bristol otwarty” - Tak obwieścił zapowiadając koncert String Connection Artur Jaroń.

 

String Connection czyli: Krzesimir Dębski, Andrzej Olejniczak, Janusz Skowron, Krzysztof Ścierański, Krzysztof Przybyłowicz.

Koncert miał się odbyć w niezwykłej scenerii, na dachu hotelu Bristol, ale pogoda spłatała psikusa i jazzowe rytmy rozgrzały publiczność, która szczelnie wypełniła kawiarnię.

Krzesimir Dębski zapowiadając kolejne utwory przypominał historię zespołu. - Graliśmy kilka lat, ale kiedy na rynku pojawił się pewien wyrób tekstylny okazało się, że wraz z nim jesteśmy w zupełnie innym miejscu niż chcielibyśmy być. Reaktywowaliśmy się, kiedy moda na stringi minęła.

Były także wspomnienia z pobytu za granicą, bo String Connection koncertował na Zachodzie i Wschodzie, nagrywał płyty. Co kilka lat muzycy spotykają się, grają by potem znowu zamilknąć zajmując się innymi projektami.

W Busku przypomnieli dobre czasy, grali zarówno te najstarsze utwory z lat 80., jak i nowsze, m.in. kompozycję Ścierańskiego z wydanej w 2012 roku płyty Obsession.

To był bardzo udany start klubu jazzowego w Busku.

Lidia Cichocka. Echo Dnia

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   

 

Dziecięca Kraina Quadów

Dużo śmiechu, moc radości dla małych oraz dużych Gości. Dziecięca Kraina Quadów to nie tylko przepiękny teren w miejscowości Kameduły pełen atrakcji dla najmłodszych. Chcecie ofiarować dziecku wyjątkowy prezent? Bon upominkowy umożliwiający wejście na nasz plac zabaw oraz jazdę quadem to doskonały pomysł.

Kursy Muzyczne Busko-Zdrój
mikroporady.plBristol****Art&Medical Spa