Swoją energią porwali publiczność Drukuj
wtorek, 11 lipca 2017


bigband

W parkowej muszli występował Big Band Państwowych Szkół Muzycznych z Kielc. Miło było obserwować jak z każdą minutą gęstniej tłumek otaczający muszlę. Radosne dźwięki i seksowny głos wokalistki ściągały słuchaczy.

 

Szkolny big band założył Marcin Stojek, nauczyciel PSM. Szybko znalazł chętnych do pracy w takim zespole – w szkole uczą się przyszli saksofoniści, puzoniści, trębacze, perkusiści – bez trudu stworzono sekcje dętą i rytmiczną. Potem pozostało żmudne ćwiczenie by w pocie czoła wypracować to, co brzmi tak lekko i tak łatwo wpada w ucho. Ta lekkość wymaga precyzji.

Młodym muzykom, którzy w grę wkładają mnóstwo dobrej energii udaje się oczarować najbardziej wymagającą publiczność. W repertuarze mają szlagiery jazzowe i rozrywkowe. Z zespołem współpracują utalentowani wokaliści, w Busku śpiewała obdarzona ciekawym, lekko schrypniętym głosem Patrycja Michalska.

Można gratulować Marcinowi Stojkowi i jego muzykom występu i życzyć by nie opuścił ich entuzjazm, bo dają mnóstwo radości słuchaczom.

Lidia Cichocka. Echo Dnia

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1    

 

Dziecięca Kraina Quadów

Dużo śmiechu, moc radości dla małych oraz dużych Gości. Dziecięca Kraina Quadów to nie tylko przepiękny teren w miejscowości Kameduły pełen atrakcji dla najmłodszych. Chcecie ofiarować dziecku wyjątkowy prezent? Bon upominkowy umożliwiający wejście na nasz plac zabaw oraz jazdę quadem to doskonały pomysł.

Kursy Muzyczne Busko-Zdrój
mikroporady.plBristol****Art&Medical Spa